Instrukcja użycia Biorecin

Biorecin to profesjonalny krem przeciwzmarszczkowy, który szybko i skutecznie pomaga pozbyć się oznak starzenia i napina skórę. Doskonale odżywia komórki skóry właściwej kolagenem i elastyną. Dzięki idealnie dobranym składnikom skóra staje się gładka i elastyczna. Owal twarzy jest również napięty, to znaczy znika kruchość, łuszczenie się i odpowiednio głębokie zmarszczki starcze.

Instrukcje dotyczące korzystania z Biorecin?

Używanie tego produktu to przyjemność. Ze względu na delikatną, ale nietłustą konsystencję.

Delikatna struktura kremu Biorecin

Przed użyciem należy przetrzeć skórę balsamem, tonikiem lub innymi środkami w zależności od rodzaju. Ponadto, aby osiągnąć maksymalny efekt, możesz wstępnie wyparować twarz, aby otworzyć pory. Następnie musisz go wytrzeć do sucha. Niewielką ilość kremu można łatwo wyjąć ze słoika. Po zażyciu wymaganej ilości produktu ogrzej go do temperatury pokojowej i pokryj całą twarz, zwracając szczególną uwagę na miejsca ze zmarszczkami i innymi defektami wieku. Wcieraj go wzdłuż linii masażu przez 5-7 minut i pozostaw do całkowitego wchłonięcia. Zaleca się powtarzanie takich zabiegów rano i przed snem przez co najmniej 30 dni. Jeśli wszystko zostanie wykonane poprawnie, wynik nie każe Ci czekać.

Wskazania do stosowania:

  • Pojawienie się zmarszczek
  • Utrata blasku
  • Utrata jędrności i gładkości
  • Pojawienie się plam starczych

Przeciwwskazania

Na podstawie przeprowadzonych badań eksperci twierdzą, że profesjonalny krem przeciwzmarszczkowy Biorecin jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Tylko ci, którzy mają indywidualną nietolerancję składników, nie powinni stosować leku. Produkt można kupić na oficjalnej stronie internetowej w Polsce.